Neden Studyo Pilates

Pilates ile tanışmamız 2006 yılında gerçekleşti. Birbirinden çeşitli eğitimlerle bu alanda kendimizi profosyonel anlamda geliştirmek için uzun çalışmalar ve eğitimler geçirdik.

Eğitilmemiş veya eksik eğitilmiş bir eğitmen çok ciddi sorunlara yol açabilir, birebir, yüz yüze iletişim önemli, çünkü her hareketin bir sebep ve sonucu var. Pilates sadece egzersiz üzerine değil aynı zamanda rehabilitasyon ve omurga eklemleri üzerindeki dejenerasyonların giderilmesine yönelik çalışmalar içermektedir.
Stüdyo pilateste; eğitimli hocalar eşliğinde pozitif bir ortamda çalışma imkanı sağlarken, aynı zamanda yaşadığınız tüm sağlık problemlerinizle ilgili sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz bir ortam.

Pilates

Pilates omurganızı destekleyen karın kaslarınızı çalıştırarak sizi yepyeni bir düzeye taşır. Güç ve esneklik için bu gerekli bir egzersizdir. Aslına bakarsak, diğer yöntemler başarısız olurken bir Pilates egzersizi kronik sırt ağrılarından kurtulma konusunda ciddi sonuçlar vermiştir

Devamı

Reformer Pilates

Üzerine yatılan platform, hareket eden kızaklı bir bölümden oluşur, bu bölüm farklı dirençleri olan yaylarla desteklenir ve footbar dediğimiz genellikle ayakların dayandığı bölüme bağlanır. Bu hareketli platform üzerinde omuzların dayanacağı omuz destek ünitesi bulunur.

Devamı

Bizim Görevimiz ..

01 / T

Q

 

02 / I

Q

 

03 / A

Q.

 

04 / S

Q.

Yukarı